Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalSklep z kosmetykami naturalnymien
Share Print Download PDF
Contact person
Maja Majakowska
maja.majakowa@o2.pl
https://kufereknatury.pl

Język komunikacji:
Polski,

Description of the contract

Kufereknatury.pl to naturalne kosmetyki z całego świata. Sklep z eko kosmetykami to miejsce, w którym znaleźć można bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji całego ciała znanych i cenionych marek.


Supplementary information

Kufereknatury.pl to naturalne kosmetyki z całego świata. Sklep z eko kosmetykami to miejsce, w którym znaleźć można bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji całego ciała znanych i cenionych marek.
Jedna z najczęściej wybieranych marek jest Resibo. Lider polskich marek kosmetycznych. W ofercie znajdziemy kosmetyki, które skutecznie zadbają o pielęgnację naszej skóry twarzy i całego ciała. Dużym atutem tej firmy są receptury produktów, które bazują jedynie na naturalnych składnikach. Wybierając markę Resibo dbasz o piękno i środowisko.

Kolejną popularną marką produktów eko jest polska marka Anwen. Marka skupia się głównie na produkcji wysokiej jakości ekologicznych produktów do włosów. Jeśli szukasz skutecznych produktów, bezpiecznych dla zdrowia i dostosowanych do różnych typów włosów dobrze trafiłeś.

Miya Cosmetics to polska marka zajmująca się produkcją kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Linia kosmetyków powstała z myślą o wymaganiach aktywnych kobiet. Zastosowano wyłącznie naturalne składniki, które posiadają prosty sposób aplikacji. Jest to idealny wybór dla kobiet, które nie mają czasu na pracochłonną pielęgnację, ale pragną zadbać o piękny wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Kolejną wartą polecenia marką kosmetyków naturalnych jest Fitomed. Ogromną zaletą tych produktów jest fakt, że są one przygotowywane w oparciu o oryginalne i skuteczne receptury inspirowane zielarstwem wschodnioeuropejskim. Każde opakowanie skrywa w sobie jedynie świeże wyciągi ziołowe najwyższej jakości, które komponowane są przy zastosowaniu zaawansowanych technologii. Fitomed to nowoczesna linia kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach.

Marka Vao lab oferuje jedynie bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji, które bazują na recepturach opartych na składnikach pochodzenia roślinnego. Warto podkreślić, że produkty tej marki wytwarzane są z troską o środowisko naturalne. Kosmetyki Vao Lab są swoistym połączeniem tradycji i nowoczesności.

Veoli Botanica to kolejna polska marka kosmetyczna, która powstała w 2016 roku z myślą o potrzebach aktywnych kobiet. Przy procesie produkcji zastosowano tu nowoczesne technologie, które bazują jedynie na składnikach roślinnych i naturalnych. Właśnie to sprawia, że pielęgnacja jest skuteczna i precyzyjna. Warto również wspomnieć o wyjątkowych kompozycjach zapachowych, które są ukojeniem dla naszych zmysłów po ciężkim dniu aktywności.

Make Me Bio to polski producent eko kosmetyków do pielęgnacji. Priorytetem marki jest najlepsza możliwa jakość produktów, dlatego składniki wykorzystywane w procesie produkcji pochodzą z przebadanych upraw i są starannie wyselekcjonowane. Najlepsze technologie i wiedza pozwalają marce czerpać z natury to co najlepsze.

Polskie naturalne kosmetyki marki KOI tworzone są na bazie naturalnych maseł i olei. Nie zawierają PEG-ów, SLS -ów, formaldehydu,składników ropopochodnych ani silikonów. Są to produkty, które gwarantują bezpieczną i zdrową pielęgnację skóry. Kosmetyki marki KOI Cosmetics również nie są testowane na zwierzętach.

Innym z pewnością wartym uwagi producentem nowoczesnych kosmetyków naturalnych dla kobiet jest Alkemie. Ta marka skrywa w swoich recepturach kombinację wieloletnich tradycji, wiedzy zielarzy, uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii. Warto skorzystać z doświadczenia ekspertów i zatroszczyć się o swoja skórę.

Poznaj nasz sklep z naturalnymi kosmetykami. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony kufereknatury.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 570 969 865.CPV


  • Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
  • Personal care products
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
07.12.2021
Valid from
10.06.2021
Industries
Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny,
Purchasers from abroad
NO

More offers and tenders

Ortodoncja i protetyka stomatologicznaindustries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża
date: 28.01.2022 - 27.07.2022  

OKNA PCV


Na początek Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i estetykę wnętrza, ale też z powodu innych równie ważnych przyczyn. Poza dawaniem światła, okna są izolatorami ciepła, zabezpieczają przed jego utratą oraz przed przypływem zimnego powietrza, a także wycisza...

industries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
date: 20.01.2022 - 19.07.2022  

See more offers