Cari Menu
A A A Tinggi kontras: A A

Portal Promosi EksporObliczanie niepewności pomiarupl
Saham Mencetak Download PDF
Kontak person
Julia Żarczyńska
info@bnt-sigma.pl
Telp: 616242722
www.bnt-sigma.pl

Język komunikacji:
Polski, Angielski,

Deskripsi order

Obliczamy niepewność pomiarów oraz niepewność metod badawczych stosowanych w laboratoriach akredytowanych, przyzakładowych laboratoriach nieakredytowanych, laboratoriach działających w ramach struktur państwowych (m.in. Sanepid, WIOŚ).


Informasi pelengkap

Na podstawie danych dostarczonych przez laboratorium wykonujemy procedurę obliczania niepewności pomiarowej dla wskazanej metodyki badawczej. Proces poprzedzamy rozmową z przedstawicielem laboratorium na temat parametrów metody badawczej, jakie zostały wyznaczone w trakcie walidacji metody badawczej, wyników prowadzonych sprawdzeń w trakcie procesu sterowania jakością badań.
Usługa szacowania niepewności pomiaru obejmuje zidentyfikowanie możliwych źródeł niepewności metody badawczej, obliczenie niepewności standardowych (metodą A lub metodą B), obliczenie niepewności złożonej i niepewności rozszerzonej.
W przypadku pobierania przez laboratorium próbek, możliwe jest również uwzględnienie w budżecie niepewności składowej niepewności związanej z operacją poboru próbki.CPV


  • 33000000-0
  • 79000000-4
  • 90700000-4

Arsip


image | 45.65 KB
Pobierz
Jenis Penawaran
enjuala
Negara
Poland
Batas waktu penerimaan tender
12.06.2019
Berlaku dari
11.08.2019
Cabang
Rolnictwo i leśnictwo, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna,
Nilai minimum kontrak
2900.00
Mata uang
Pembeli di luar negeri
NO