Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNoworoczne spotkanie Jakarta Business Networkers (JBN) 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-01-20 04:25:35
wphi dżakarta, business networking


W dniu 19.01.2017 r., odbyło się, w prestiżowym hotelu Fairmont w Dżakarcie, pierwsze tegoroczne spotkanie członków JBN, w którym na zaproszenie zarządu uczestniczył Kierownik WPHI - I Radca R. Morawski. Spotkanie było okazją do zaprezentowania rozwoju gospodarki naszego kraju, możliwości handlowych i inwestycyjnych oraz zachęcenia do podejmowania współpracy z firmami polskimi, w szczególności MŚP, stanowiąc również okazję do nawiązania nowych kontaktów służbowych.

 

JBN założony został w 2014 roku przez grupę aktywnych młodych przedstawicieli biznesu, pomaga uczestnikom w nawiązywaniu kontaktów, wymiany dobrych praktyk, przyczyniając się w ten sposób do rozwijania ich działalności.

 

Zasada JBN określa, iż wszyscy uczestnicy są zachęcani do pomocy innym członkom poprzez wymianę profilu działalności i wprowadzenia ich do grupy docelowej, koncentrując się w 100% na sprawach biznesu, z korzyścią dla wszystkich uczestników. Spotkania odbywają się w formule śniadań biznesowych w każdy wtorek tygodnia, połączonego w prezentacją aktualnych tematów dotyczących handlu, inwestycji, regulacji prawnych, finansowych itp. w Indonezji.

 

Aktualnie JBN liczy ponad 2000 członków. Polskie firmy zachęcamy do nawiązywania kontaktów.

 

Więcej informacji na stronie: http://jbn.instapage.com/