Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUczestnictwo WPHI w spotkaniu EU-Indonesia Business Network

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-01-20 11:08:32
wphi dżakarta, eibn


W dniu 18 stycznia br. przedstawiciel WPHI w Dżakarcie, na zaproszenie organizatorów, uczestniczył w pierwszym w bieżącym roku spotkaniu EU-Indonesia Business Network (EIBN), w którym wzięło udział ok. 250 przedsiębiorców, w tym europejskich i indonezyjskich, przedstawicieli sekcji handlowo-inwestycyjnych ambasad krajów członkowskich UE, izb handlowo-inwestycyjnych, stowarzyszeń branżowych.

 

Wydarzenie było dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i promocji polskiej oferty eksportowej wśród potencjalnych klientów i kontrahentów, jak również do wymiany informacji i doświadczeń dot. prowadzenia działalności gospodarczej w Indonezji i współpracy z indonezyjskimi firmami i instytucjami otoczenia biznesu.

 

EU-Indonesia Business Network (EIBN) to konsorcjum złożone z 7 bilateralnych i europejskich izb handlowo-przemysłowych (EKONID, IFCCI, BritCham, INA, EuroCham, Eurochambres, CCI Barcelona). Liderami projektu są: EKONID oraz EuroCham Indonesia. Inauguracja projektu odbyła się w listopadzie 2013 r..

 

Jego głównym założeniem jest wsparcie europejskich przedsiębiorstw, w szczególności MŚP, w internacjonalizacji, tj. w ułatwieniu dostępu do informacji dot. rynku indonezyjskiego w odniesieniu do europejskiego eksportu i inwestycji. EIBN świadczy usługi typu: organizacja tematycznych / sektorowych seminariów i warsztatów, przygotowywanie raportów sektorowych, przekazywanie danych adresowych potencjalnych kontrahentów, instytucji, itp. Usługi dotyczą również rynków ASEAN w ramach współpracy z realizatorami projektów UE w krajach Stowarzyszenia. Część usług świadczona jest przedsiębiorcom odpłatnie.

 

Dane kontaktowe:

www.eibn.org, info@eibn.org