Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Dżakarta: Indonesian Women Entrepreneurs Union (PERWIRA)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-01-27 09:46:25
wphi dżakarta, perwira

Nagroda dla Pani Prezes

PERWIRA1

 

W dniu 20.01.2017 r., w trakcie zorganizowanego uroczystego spotkania, Pani Dr.Hj.Elza Syarief, Chairwoman największej organizacji indonezyjskich kobiet biznesu, otrzymała z rąk Kierownika WPHI – R. Morawskiego, list gratulacyjny, w którym podkreślono trwającą od 2010 roku współpracę w zakresie wzajemnej promocji handlu i inwestycji. PERWIRA jest organizacją skupiającą aktualnie blisko 95 tysięcy firm w 34 prowincjach olbrzymiego archipelagu Indonezji, mając za zadanie wspieranie i rozwój małych, średnich oraz mikro przedsiębiorstw kierowanych przez kobiety, w celu progresywnego rozwoju i podejmowania efektywnej konkurencji na arenie międzynarodowej. W 2015 roku, przy wsparciu organizacyjnym WPHI, przedstawicielki tej organizacji uczestniczyły w misji gospodarczej do Polski. PERWIRA wspomaga również polskie firmy w promowaniu swoich wyrobów na rynku indonezyjskim, jak też aktywnie uczestniczy w szeregu innych działań promocyjnych podejmowanych przez WPHI.

 

WPHI w Dżakarcie podjął w 2010 roku inicjatywę, zatwierdzaną w rocznych planach promocji, nagradzania osób/organizacji wyróżniających się w zakresie rozwoju wzajemnych relacji gospodarczych. Dotychczas listy gratulacyjne otrzymali Konsulowie Honorowi RP działający na terenie Indonezji i Timoru Wschodniego, oraz Prezes Polskiego Klubu Biznesu w Dżakarcie.

 

Pani E. Syarief - prawnik/adwokat, uważana za ikonę indonezyjskiej palestry, wyraziła szczególne słowa podziękowania za wyróżnienie, podkreślając istotne znaczenie kontynuacji współpracy dla rozwoju wymiany handlowej i inwestycji między naszymi krajami.

 

Sylwetka E. Syarief: https://www.elzalaw.com/founder.html