Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuID

Kenapa Polandia? 2017 (Dlaczego Polska? 2017)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-02-10 08:29:14
wphi dżakarta, publikacja dlaczego polska?

Najnowsza edycja przewodnika biznesowego o Polsce w j. indonezyjskim

 

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, iż Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Dżakarcie opracował najnowszą edycję przewodnika biznesowego o Polsce w j. indonezyjskim, pt. Kenapa Polandia? (Dlaczego Polska?).

 

Celem publikacji jest przedstawienie kompleksowych i praktycznych informacji dot. polskiej gospodarki, oferty eksportowej i potencjału naszych firm z najbardziej perspektywicznych sektorów oraz możliwości inwestowania w naszym kraju i zachęt oferowanych zagranicznym inwestorom. Dodatkowo, przewodnik zawiera szereg przydatnych danych kontaktowych instytucji i organizacji okołobiznesowych, jak również listę targów branżowych na terenie Polski.

 

Blisko 100-stronicowa publikacja stanowić może cenne źródło informacji o Polsce dla Państwa indonezyjskich kontrahentów.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem przewodnika w wersji elektronicznej prosimy o kontakt z naszym biurem: jakarta@trade.gov.pl