Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Dżakarta: Spotkanie z Indonezyjskim Stowarzyszeniem Pracodawców (APINDO)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-04-20 04:30:45
wphi dżakarta, apindo


W dniu 12 kwietnia br. przedstawiciele WPHI w Dżakarcie spotkali się w siedzibie największej organizacji pracodawców RI - APINDO, którą reprezentował dyrektor ds. kontaktów z Ameryką i Europą p. Selo Winardi. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni przedstawiciele EU DESK z Indonezyjskiej Rady Koordynacji Inwestycji (BKPM). W trakcie spotkania mającego na celu wzmocnienie wzajemnych relacji oraz przedyskutowania pragmatycznych i efektywnych form współpracy, Kierownik WPHI R. Morawski, przedstawił tematyczną prezentację dotyczącą aktualnego potencjału ekonomicznego Polski oraz dalsze pespektywy kontaktów handlowych i inwestycyjnych. Ponadto przekazano wydawnictwa własne, jak również, skierowaną do rynku indonezyjskiego najnowszą ofertę wsparcia eksportu KUKE. Przyjęto m.in. ustalenia dotyczące kooperacji z lokalnymi przedstawicielami APINDO, jak również zorganizowania seminarium promocyjnego.

 

APINDO, którego historia sięga 1953 roku, aktualnie skupia przedstawicieli 400 firm zaliczanych do grona kluczowych w gospodarce indonezyjskiej oraz 14 tys. średnich i małych. Posiada swoje przedstawicielstwa w 24 prowincjach Indonezji. W 2015 roku w celu wspierania procesów gospodarczych w oparciu o kontakty międzynarodowe, utworzono w jego strukturach International Partnership Service Centre. APINDO jest niezwykle silną organizacją o znaczącym potencjale, stanowiąc interesującą bazę dla dalszego rozwoju wzajemnych stosunków gospodarczych. Firmy polskie zachęcamy do nawiązywania kontaktów.

 

Więcej informacji: http://apindo.or.id/id


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Nalewarki

    Jakie technologie wykorzystują producenci etykieciarek? Etykieciarki przemys...
Polska - Toruń 2021-12-04 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert