Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Dżakarta: Spotkanie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RI

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-04-21 05:48:14
wphi dżakarta


W dniu 20 kwietnia 2017 r., na wystąpienie Delegatury Unii Europejskiej w Dżakarcie, odbyło się w tut. MSZ spotkanie tematyczne mające na celu wyjaśnienie szeregu spraw wizowych, zatrudniania obcokrajowców, zezwoleń na pobyt oraz pracę, w szczególności obejmujące biznes (w tym wystawców na targach, przedstawicieli firm handlowych), inwestorów jak również interpretacji niektórych przepisów. Obecni byli przedstawiciele 21 ambasad krajów unijnych oraz Szwajcarii i Norwegii. Ze strony indonezyjskiej spotkaniu przewodniczył dyrektor departamentu konsularnego, funkcjonariusze urzędu emigracyjnego oraz urzędnicy ministerstwa pracy.

 

Ambasada polska była reprezentowana przez Chargé d’affair a.i. I. Kaczmarczyka oraz I Radcę/Kierownika WPHI R. Morawskiego.

 

Aktualnie, bazowa informacja dot. przepisów wizowych znajduje się na stronie internetowej: http://www.imigrasi.go.id/index.php/en/

 

W przypadku wątpliwości, zaleca się kontakt z sekcjami wizowymi ambasad Indonezji.