Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Dżakarta: Spotkanie w Ministerstwie Robót Publicznych RI

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-06-05 03:42:00
wphi dżakarta, greenevo, promocja polskich firm w indonezji z sektora gospodarki wodą i ściekami

Promocja polskich firm z sektora gospodarki wodnej i ściekowej

20170531103733

W dniu 31 maja br., na wystąpienie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Dżakarcie (WPHI), odbyło się spotkanie z przedstawicielami Dyrektoriatu Generalnego ds. Zarządzania Zasobami Wodnymi w Ministerstwie Robót Publicznych Republiki Indonezji, któremu przewodniczył dyrektor - p. Agus Suprapto.

Celem spotkania było uzyskanie informacji nt. planowanych działań/projektow na lata 2017/18, podziału kompetencji, jak również przedstawienie oferty polskich firm, w tym przede wszystkim uczestników programu Ministerstwa Ochrony Środowiska RP - Greenevo, z sektora gospodarki wodnej i ściekowej oraz omówienie możliwości uczestnictwa naszych przedsiębiorstw w projektach realizowanych przez indonezyjski resort robót publicznych.

W rozmowie, na zaproszenie WPHI, uczestniczył również Prezes Polskiego Klubu Biznesu w Dżakarcie - p. Andrzej Jakubowski, mający wśród swych członków przedsiębiorców z sektora gospodarki wodnej.

Planowane są kolejne spotkania w merytorycznych departamentach Ministerstwa w celu prezentacji polskich technologii, jak również przekazania informacji o uczestnictwie WPHI w targach Indowater w dniach 12-14 lipca br. w Dżakarcie, gdzie polscy przedsiębiorcy mają możliwość promocji na naszym stoisku.

Dziękujemy za wsparcie informacyjne dot. programu Greenevo oraz targów Indowater wśród wytypowanych firm polskich, udzielone przez Departament Zrównoważonego Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Środowiska RP.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Współpraca z biurem rachunkowym Toruń

Czy warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym? Biuro rachunkowe Toruń Plusów nawi...
Polska - Toruń 2021-09-14 Dodał: Anna Szewczyk Zdrowie i medycyna, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Wydawnictwa Zobacz ofertę

Pompy ciepła Toruń

Pompy ciepła – montaż i instalacja Nowoczesne pompy ciepła przekazują energię cieplną do domów, ...
Polska - Łysomice 2021-09-14 Dodał: Tomasz Roman Handel, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert