Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Dżakarta: Spotkanie w Ministerstwie Robót Publicznych RI

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-06-05 03:42:00
wphi dżakarta, greenevo, promocja polskich firm w indonezji z sektora gospodarki wodą i ściekami

Promocja polskich firm z sektora gospodarki wodnej i ściekowej

20170531103733

W dniu 31 maja br., na wystąpienie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Dżakarcie (WPHI), odbyło się spotkanie z przedstawicielami Dyrektoriatu Generalnego ds. Zarządzania Zasobami Wodnymi w Ministerstwie Robót Publicznych Republiki Indonezji, któremu przewodniczył dyrektor - p. Agus Suprapto.

Celem spotkania było uzyskanie informacji nt. planowanych działań/projektow na lata 2017/18, podziału kompetencji, jak również przedstawienie oferty polskich firm, w tym przede wszystkim uczestników programu Ministerstwa Ochrony Środowiska RP - Greenevo, z sektora gospodarki wodnej i ściekowej oraz omówienie możliwości uczestnictwa naszych przedsiębiorstw w projektach realizowanych przez indonezyjski resort robót publicznych.

W rozmowie, na zaproszenie WPHI, uczestniczył również Prezes Polskiego Klubu Biznesu w Dżakarcie - p. Andrzej Jakubowski, mający wśród swych członków przedsiębiorców z sektora gospodarki wodnej.

Planowane są kolejne spotkania w merytorycznych departamentach Ministerstwa w celu prezentacji polskich technologii, jak również przekazania informacji o uczestnictwie WPHI w targach Indowater w dniach 12-14 lipca br. w Dżakarcie, gdzie polscy przedsiębiorcy mają możliwość promocji na naszym stoisku.

Dziękujemy za wsparcie informacyjne dot. programu Greenevo oraz targów Indowater wśród wytypowanych firm polskich, udzielone przez Departament Zrównoważonego Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Środowiska RP.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pozycjonowanie i Tworzenie Stron Internetowych.

Prowadzimy agencję interaktywną na terenie Olsztyna. W branży internetowej świadczymy usługi już ...
Polska - Olsztyn 2021-05-13 Dodał: Artur Niestępski Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert