Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta w spółce zarządzającej systemem wodociągów w Dżakarcie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Piętka | 2017-07-28 10:33:30
wphi dżakarta, promocja firm polskich z sektora ochrony środowiska w indonezji

Promocja polskich firm z sektora ochrony środowiska

W dniu 26 lipca br., na prośbę WPHI w Dżakarcie, odbyło się spotkanie z przedstawicielami PT AETRA – spółki zarządzającej wodociągami w Centralnej, Wschodniej i Północnej Dżakarcie.

 

Spotkanie było okazją do uzyskania informacji dot. możliwości współpracy polskich dostawców technologii, urządzeń i produktów z sektora gospodarki wodnej (pompy przemysłowe, oczyszczanie wody, wodomierze, instalacje wodociągowe) z PT AETRA, która kolejne duże inwestycje infrastrukturalne planuje w przyszłym roku. Firmy polskie, które chciałyby zaoferować swoje produkty PT AETRA, muszą zostać poddane procedurze kwalifikacyjnej. 

 

Przedstawicielom PT AETRA przekazano wydawnictwo własne WPHI w j. indonezyjskim Kenapa Polandia? (Dlaczego Polska?), listę laureatów programu Greenevo Ministerstwa Środowiska RP oraz informację dot. wsparcia finansowania polskich produktów przez BGK.

 

Producentów polskich z branży gospodarki wodnej zainteresowanych uzyskaniem bezpośredniego kontaktu z PT AETRA, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem (jakarta@trade.gov.pl)

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Katalogi stron www

Pragniemy zaprezentować nasze moderowane katalogi firm i katalogi stron. Zainteresować powinni si...
Polska - Poznań 2021-06-12 Dodał: Jacek Cukierski Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert